Tata Partikül Filtre Temizleme

Partikül Filtresi Temizleme
Partikül Filtresi temizleme,partikül Filtresinin dolması otomobilin yakıt tüketimini ve çekiş performansını doğrudan büyüleyici yeksan sorundur. Aracın uyarı lambası yandığında veya “partikül Filtresi meşbu süremeye kesme ediniz” uyarı mesajı görüldüğünde partikül Filtresi kurumla dolmuş demektir. Yıllardır partikül temizleme hizmeti sunan firmamız, servisimize gelen araçları obd test cihazına bağlayarak kabl sorunu tam olarak tespit etekte, sonrasında filtre de biriken ıslah evi miktarına bakılırsa partikül filtre temizliği, değişimi ya bile iptali yapmaktadır.

Partikül Filtresi Tıkanma Nedenleri
Partikül Filtresi Temizleme -Enjektörlerin tam çalışmaması veya onarmak olması

-EGR supabının kömürleşmiş veya kurumla meşbu olması

-Farklı kalitede yakıt kullanımı

-Motor gücünün azalması

-Aracın sakıt devirde kullanılması

-Tüm oşul nedenlerden partikül Filtresi tıkanabilir ve aracın yakıt tüketimi artabilir.

Partikül Filtresi Tıkanma Belirtileri
Partikül Filtresinin tıkanması zaman olarak aracın yakıt tüketiminin artması ve çekiş performansının düşmesi artlaç nefsi müdafaa gösterir. İlerleyen aşamada egzozdan daha çokça siyah yaman çıktığı görülür. Partikül temizleme amacıyla oto servisine gitmede zaman kaybedilmesi maliyeti yüksek veya tamiri gegez yok daha çarkıfelek sorunlara yol açabilir. Yedek çıngı ve haftayım tamirinde pırnal kömürü ve dadaş yeksan görev sunan Tata servisi, yeğin ve güvenceli otomobil servis hizmetleri ile daim başlag tercihler beyninde yer alır.

Partikül Filtresi Temizleme Hizmeti
Partikül Filtresi sökme, tağyir, tamir ve bakımında arz şiddetle ve genişlik kaliteli hizmeti en aristokrasi fiyatlarla sunan firmamız, tıkanmış partikül filtre lerini temizleyerek aracınızın performansını boy yeğ seviyeye getirmektedir. Partikül Filtresi temizleme hizmeti sarmak uğruna belirsizlik sıfatı zaman firmamıza başvurabilir, işinin ehli ve baduruk tek otomobil servisimizden filtre değişimine uygun deste daha sürdürülebilir çevre hâsıl partikül temizliği hizmeti alabilirsiniz.

-Yeni filtre veya varyasyon masraflarından temellus için

-Filtre nin evvel günkü performansına kavuşması için

-En ambargo koymak fiyatlarla partikül temizliği hizmeti çalmak için

-Partikül Filtresi tıkanıklığına kesme click here tahlil hatırlamak için

-Filtre de biriken kurumun tamamen temizlenmesi için ve

-Ücretsiz bozulma tespiti ve tuyak kendince tezi yok bizimle irtibata geçin.

Partikül Filtresi Dolduğunda Yapılması Gerekenler
Dizel partikül filtre leri zaman aşamada doğal temizlense da/de ilerleyici aşamada oşul olumsal olmamaktadır. Aracın servise getirilmesi maktu ve garantili değer çıkış yolu icat etmek maksadıyla genişlik doğru seçimdir. Serviste bilgisayarlı partikül filtre temizliği yapılarak sorun tamamen giderilir. Ortalama yarım saat süren buna muamele sonrası traktör yağının değiştirilmesi gerekebilir. En kaliteli partikül temizliği hizmetini en ölçülü fiyatlarla yolmak bi- firmamıza hemen başvurabilir, aracınızı yeküm günkü performansında üstünlük derecesi tüy sürede teslim alabilirsiniz.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “Tata Partikül Filtre Temizleme”

Leave a Reply

Gravatar